İLİTAM KUR’AN-I KERİM DERSİ MÜLAKAT SINAVI KOMİSYONLARI

Değerli Öğrencilerimiz
18-20 Temmuz 2020 tarihinde sınav tercihinde bulunmuş olan öğrencilerin sınav komisyonları ekteki şekilde oluşturulmuştur.
Sınavlar internet ortamında ZOOM programı üzerinden yapılacağı için kişisel bilgisayarınıza ZOOM programını indirmelisiniz. Programda kullanıcı adı olarak kendi adınız ve soyadınız görünmelidir. Listedeki isimle programa giren isim arasında uyumsuzluk tespit ettiğinde sınava almayacaktır.

Sınava girmek için yapılması gerekenler:

1.     Aşağıdaki listeden sınava gireceğiniz gün, saat ve komisyon bilgilerini dikkatle not alınız.

2.    Sınav saatiniz yaklaşınca ilgili adresteki listeden (LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ) sınava gireceğiniz komisyonun sınav sıra listesini açıp istediğiniz sıraya adınızı yazınız. Listeler hem yüzüne ve hem de ezber okuma sınavı için ayrı ayrı oluşturulmuştur. Adınızı her iki listeye de yazmayı unutmayın.

3.     Adınızı yazdığınız Sınav Sıra Listesinin başında sınava gireceğiniz ZOOM bağlantısı mevcuttur. ZOOM programında o linki açınız.

4.     Sınav komisyonu sizi önce bekleme odasına alacaktır. Sınav sıranızı adınızı yazdığınız Sınav Sıra Listesinden takip ediniz. Sıranız geldiğinizde komisyon tarafından bekleme odasından sınav salonuna alınacaksınız.

5.     Yüzüne ve ezber okuma sınavlarından hangisine önce gireceğinize siz karar verip ona göre adınızı hem yüzüne hem de ezber okuma listesinde uygun bir yere yazınız.

6.     ÇOK ÖNEMLİ: Sınav sıranız gelmeden önce ZOOM programında ses ve görüntü ayarlarınızı kontrol ediniz. Sınav esnasında ses ve görüntünüzün açık olduğundan emin olunuz.

Sınav Komisyonu İçin TIKLAYINIZ.