2020-2021 Güz Dönemi Kur'an-ı Kerim Vize Sınavları

Değerli Öğrencilerimiz
12 Aralık ve 18 Aralık 2020 tarihinde Güz Dönemi Lisans, I Öğretim, II Öğretim, Arapça, İngilizce Sınıfları Kur'an-ı Kerim Dersi vize sınavı olacak öğrencilerimizin sınav linkleri ekteki şekilde oluşturulmuştur.
Sınavlar internet ortamında ZOOM programı üzerinden yapılacağı için kişisel bilgisayarınıza ZOOM programını indirmelisiniz. Programda kullanıcı adı olarak kendi adınız ve soyadınız görünmelidir.

Sınava girmek için yapılması gerekenler:
1. Aşağıdaki listeden sınava gireceğiniz gün ve saat bilgilerini dikkatle not alınız.
2. Sınav saatiniz yaklaşınca ilgili adresteki listeden (LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ) sınava gireceğiniz sınıfın sınav sıra listesini açıp istediğiniz sıraya adınızı yazınız.
3. Adınızı yazdığınız Sınav Sıra Listesinin başında sınava gireceğiniz ZOOM bağlantısı mevcuttur. ZOOM programında o linki açınız.
4. Sınav hocanız sizi önce bekleme odasına alacaktır. Sınav sıranızı adınızı yazdığınız Sınav Sıra Listesinden takip ediniz. Sıranız geldiğinde hocanız tarafından bekleme odasından sınav salonuna alınacaksınız.
5. ÇOK ÖNEMLİ: Sınav sıranız gelmeden önce ZOOM programında ses ve görüntü ayarlarınızı kontrol ediniz. Sınav esnasında ses ve görüntünüzün açık olduğundan emin olunuz.